اصفهان، خیابان امام خمینی، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان، باربری سهند بار
info@sahandbaresfahan.ir

10 ویژگی شرکت حمل و نقل( باربری و حمل اثاثیه)

خانه مقاله ها

10 ویژگی شرکت حمل و نقل( باربری و حمل اثاثیه)

حتما برای شما هم پیش آمده که برای جابه جایی اثاثیه منزل و یا بارهای صنعتی با این مسئله مواجه شده باشید که چطور به شرکت باربری و حمل اثاثیه مورد نظرتان اعتماد کنید و یا چطور مطمئن باشید که اثاثیه تان سالم به مقصد میرسد و یا اگر مشکلی پیش آمد چه کسی پاسخگو خواهد بود و از چه کسی خسارت بگیرید.

 

در اینجا سعی کرده ایم توضیح دهیم که یک دفتر و یا شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل معتبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوانید به آن اعتماد کنید.

 ویژگی های شرکت حمل بار و اثاثیه منزل

  1. محل کار و دفترکار مشخص: دارای ادرس مشخص که بتوان به آنجا مراجعه حضوری داشت.

  2. پروانه کسب: دارای پروانه کسب معتبر و قابل استعلام از اتحادیه، اماکن و سازمان حمل ونقل استان باشد.

  3. تلفن ثابت: یک تلفن ثابت دارای مشخصات بوده و سوءاستفاده ازشماره های موبایل فاقد مالک در آن به حداقل می رسد.

  4. بارنامه: دفترحمل ونقل باید بارنامه رسمی صادرکند. بارنامه رسمی بارنامه ای است که دارای کد و آدرس دفترکار، مهر و امضاء مدیردفتر و شماره تلفن ثابت باشد.

  5. مهر : مهر هردفتر باربری دارای مجوزحمل و نقل ازاتحادیه و سازمان حمل ونقل باید دارای کد شناسایی و نام مشخص وشماره تلفن ثابت باشد.

  6. بیمه نامه معتبر: میتوان برای بار به درخواست صاحب کالا و مبلغ اظهار شده صاحب بار (این مبلغ باید حساب شده و معقول باشد)، بارنامه و بیمه نامه صادر کرد تا در مقابل مخاطرات، جبران خسارت از طرف بیمه صورت گیرد.

  7.  استعلام مجوز: شما هموطنان عزیزمی توانید با استعلام از سایت اتحادیه، اماکن یا سازمان حمل ونقل از اعتبار موسسه یا شرکت اطمینان یابید.

  8. مجوز راننده: رانندگانی که تحت پوشش یک دفترحمل و نقل معتبر خدمت رسانی می کنند دارای مجوز و کارت هوشمند از اتحادیه و انجمن حمل ونقل می باشند.

  9. مجوز رسمی نرخ نامه: دفاترحمل و نقل مشغول به کار دارای مجوز رسمی نرخ نامه هستند و در صورت هرگونه مشکل (نرخ و حادثه) به راحتی می توانید به دفتر حمل ونقل مراجعه کنید. دفتردارای مجوز رسمی بایستی پاسخگوی مشکلات باشد و در صورت عدم پاسخگویی از طریق اتحادیه و سازمان حمل و نقل قابل پیگیری خواهد بود.

  10. کارگران متخصص و حرفه ایی: یک شرکت معتبر از نیروی متخصص و آموزش دیده استفاده میکند.

بارعایت و درنظر گرفتن این مواردشما میتوانید با اطمینان خاطر و به راحتی مرسولات، بار و اثاثیه خود را با نرخ های مصوب و کادرمجرب ازطریق دفاتر حمل ونقل دارای مجوز رسمی با آدرس مشخص  و تلفن ثابت حمل نمایید. سهند بار اصفهان با دارا بودن تمام این ویژگی ها و سالها تجربه در زمینه حمل کالا و اثاثیه منزل در اصفهان و حمل بار برون شهری و اعتبار در نزد شما شهروندان گرامی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
 

نظرات

نظر خود را برای ما بنویسیداطلاعات تماس

اصفهان، خیابان امام خمینی، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان، باربری سهند بار

info@sahandbaresfahan.ir

نظرسنجی

طراحی سایت و پیاده سازی توسط رایا رسانه