اصفهان، خیابان امام خمینی، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان، باربری سهند بار
info@sahandbaresfahan.ir

مقالات

خانه مقالات
۱۹ آذر ۱۴۰۲

روش حمل و جابجایی پیانو در اصفهان

به دلیل اینکه پیانو جز وسایل گرانبها است، سایز بزرگی دارد و به اصطلاح بدبار می باشد و همینطور حساسیت بالای آن نسبت به شکنندگی، جابجایی و حمل  آن باید کاملا با احتیاط و با برنامه باشد. اکثر افراد به دلیل سختی هایی که گفته شد از افراد حرفه ایی برای حمل پیانو استفاده می کنند. اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید حتما از قبل برنامه ریزی کنید. در  ادامه راهکارهای کاربردی برای حمل پیانو گفته می شود.

بیشتر بخوانید
۲۴ مرداد ۱۴۰۲

جابه جایی یخچال به روش هوشمندانه

جابه جایی وسایل آشپزخانه خصوصا جابه جایی یخچال یکی از سخت‌ترین قسمت های اسباب کشی است. یخچال ها بزرگ، حجیم و گران هستند. دانستن اینکه چگونه یخچال را به درستی و ایمن جابجا کنید تا به بدنه آن ضربه وارد نشود، بسیار مهم است. در ادامه مقاله مراحل درست جابه جایی یخچال توضیح داده شده است.

بیشتر بخوانید
۶ تير ۱۴۰۲

10 ویژگی شرکت حمل و نقل( باربری و حمل اثاثیه)

یک شرکت باربری و حمل اثاثیه معتبر شرکتی است که دارای پروانه کسب، مکان مشخص (دفترکار)، تلفن ثابت، مدیر و مشاورین با تجربه و کارکنان متعهد و متخصص در امور محوله باشند. در ادامه به جزییات انتخاب یک شرکت حمل و نقل مطمئن می پردازیم.

بیشتر بخوانید
۱۵ خرداد ۱۴۰۲

چگونه حمل اثاثیه منزل و جابجایی را شروع کنیم؟

نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یک کار هیجان انگیز اما دلهره آور و پر استرس باشد. یکی از بزرگترین چالش ها حمل و نقل اثاثیه شما از محل قدیمی به مکان جدید است. برای اطمینان از حمل و نقل بدون استرس، برنامه ریزی و اجرای دقیق فرآیند ضروری است. در این مقاله راهنمای جامعی در مورد نحوه جابجایی ایمن و کارآمد اثاثیه منزل و در عین حال مراقبت از وسایل خود را در اختیار شما قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید
۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

هزینه حمل اثاثیه اصفهان

هزینه حمل اثاثیه اصفهان به عواملی مانند مسافت، حجم و وزن اثاثیه، نوع خدمات حمل و نقل و غیره بستگی دارد. با توجه به اینکه سهند بار زیر نظر اتحادیه حمل و نقل است شما با خیال راحت از منصفانه بودن قیمت می توانید حمل اثاثیه خود را به سهند بار بسپارید.

بیشتر بخوانید
۲۵ اسفند ۱۴۰۱

شش عامل موثر در تعیین تعداد کارگر حمل اثاثیه

باید عوامل مختلفی را برا ی تعداد کارگر مورد نیاز نظر گرفت، این عوامل تعداد کارگران مورد نیاز را تعیین می کند. در زیر به برخی از این عوامل اشاره می شود. شما با توجه به آنها می توانید تعداد کارگران مورد نیاز خود را تعیین کنید.

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

اصفهان، خیابان امام خمینی، سه راه ملک شهر، ابتدای خیابان بهارستان، باربری سهند بار

info@sahandbaresfahan.ir

نظرسنجی

طراحی سایت و پیاده سازی توسط رایا رسانه